טבלת הניהול הפיננסי היא כלי מדהים. היא כלי כל כך פשוט ועם זאת היא כל כך עוצמתית כיוון שביכולה לשנות לחלוטין את חיינו.
על ידי שיחרור חיינו מהלחץ הכלכלי, אנו יכולים להתחיל לכוון אותם לכיון אותו אנו באמת רוצים.
אני יודע זאת כי ראיתי את זה קורה שוב ושוב כשלימדתי אנשים להשתמש בטבלת הניהול הפיננסית אך יחד עם זאת ראיתי תופעה נוספת שחזרה על עצמה:

מי שלא שילם תמורת הידע הזה, בסופו של דבר לא התמיד להשתמש בו ולא יישם אותו בחייו.
הסיבה לכך ככל הנראה היא פשוטה: כשאנחנו משלמים עבור משהו, אנחנו רוצים לקבל תמורה, ולכן אנחנו משתמשים בו. כשאיננו משלמים עבור משהו, איננו מרגישים פיספוס שלא השתמשנו בו, ולכן אנו מפיקים ממנו הרבה פחות.
זהו חוק! וניתן לנסח אותו במילים: כמו שאתה נותן, כך אתה מקבל.כשיצרנו את ערכת הניהול הפיננסי, החזון שעמד מול עיננו היה שישראלים רבים ככל האפשר יתחילו לנהל בצורה מאורגנת את הכספים שלהם וכך חייהם וחיי האנשים הבאים איתם במגע ישתנו.
בהתייחס לחוק שתואר בפסקה הקודמת, נוצרה אצלנו דילמה: האם להציע את הערכה בתשלום כלשהו, וכך לוודא שאנשים באמת יישמו אותה, או להציע אותה בחינם, כדי שכולם יוכלו להשתמש בה, במיוחד מי שמצבו הכלכלי פחות יציב.

החלטנו לבסוף להציע לכם את הערכה בחינם, כאשר אנו מציעים לכם אפשרות:
הנסיון הראה לנו שוב ושוב שמי שלא משלם לא מפיק את המקסימום מהאפשרות הנפלאה הזאת, ולכן אנו מזמינים אתכם, להחליט בינכם לבין עצמכם, כמה הייתם מוכנים לתת על מנת להשתחרר מהלחץ הכלכלי בחייכם? חשבו על סכום, והחליטו שאתם נותנים אותו בתמורה לערכה זו. אתם יכולים לתרום אותו לפרויקט אגורה, או לכל עמותה אחרת שאתם רוצים, אין זה משנה כלל. העיקר הוא שתצרו לעצמכם, בצורה זו, התחייבות פנימית להשקיע בחיים שלכם.

אנו שואפים להפיץ ערכה זו לכמה שיותר אנשים על מנת שיכולו לשנות את חייהם. שלחו מייל אודות אפשרות זו לכל הנמענים שלכם. מכתב מוכן תוכלו למצוא כאן

כמו כן נשמח לקבל מכם פידבקים והצעות לשיפור עבור ערכת הניהול הפיננסי. ליצירת קשר לחצו כאן

קרדיטים לתמונות בדף:

Image: tungphoto / FreeDigitalPhotos.net